Hava Filtresi Fiyatları

Hava filtrelerinin fiyatını belirleyen özellikler vardır ve bu özelliklerin başında performans ve üretim kalitesi gelir. Bu yazıda, hava filtrelerinin fiyatlarını belirlemede öne çıkan etkenleri öğrenebilirsiniz.

Hava Filtresi Fiyatları

Hava filtrelerinin fiyatı genel olarak filtrenin kalitesine bağlıdır. Filtre kalitesini belirleyen bazı özellikler bulunmaktadır, bunlar; malzeme, verimlilik, boyut, üretim süreci, üretim ekipmanı ve üretim personeli kalitesidir. Hava filtreleri; birincil filtre, orta verimli filtre, alt HEPA filtre, yüksek verimli filtre olarak ayrılır. Her filtrenin verimlilik açısından malzeme farkı vardır. Örneğin: yüksek verimli filtre ve alt yüksek verimlilik gibi bunlar; F5, F6, F7, F8, F9, FS, plaka, torba; birincil filtre ve kağıt çerçeve, çelik tel, naylon ağ. Boyut açısından, standart boyut ve standart olmayan boyut; piyasa fiyatının standart boyutu makul, yani şeffaf; standart olmayan, işletmenin kendi gereksinimleridir. Bu tür fiyat gereksinimlerinin boyutu, üreticilerin ısmarlama ihtiyacı nispeten yüksektir; bu nedenle, hava filtresi satın alan işletmelerin boyutlarını, verimliliklerini, kalitelerini bilmeleri gerekir.

Yakıt filtreleri için tıklayın.

Hava filtrelerinin fiyatı üreticinin pazarlama modeline bağlıdır. Günümüzde üreticilerin kendi bayileri ve müşterileri bulunmaktadır. Aracıların fiyatı üreticilerinkinden daha yüksek olmalıdır. Bu nedenle, işletmelerin satın alma konusunda doğrudan üreticilerle konuşması gerekir. Tabii ki, fiyatı birleştirmek, tedarik maliyetini azaltmak, bire bir müşteri hizmetleri kurmak için kullanımı ulusal doğrudan satış modeli gibi zaman ve nakliye maliyetlerini de dikkate almalıyız. 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.