Grav Blazer - Bedava Steam Oyunu

Bedava Steam Oyunu
Grav Blazer hızlı tempolu aksiyona odaklanan bir arcade space shooter oyunudur. Oyuncular artan zorluklarla prosedürel olarak üretilen seviyeleri yaşayacaklar. Oyuncular bir bölümü yenebilmeleri için bütün bir üssü yok etmeleri gerekiyor. Her bir üs kendisini tamir edebilir ve savunma için gemiler üretip, savunma silahları inşaa edebilir. Beceriye dayalı ateş sistemi, rotasyon kontrollü saldırılar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Bedava steam oyunları serimizin bu yayınında Grav Blazer'i veriyoruz. Oyunumuzdan kart düşürebilir ve başarım kazanabilirsiniz. Aşağıdaki butona tıklayarak gerekli şartları yerine getirdiğinizde oyuna sahip olabilirsiniz.
Bedava Steam oyunları serimiz hız kesmeden devam edicek, takipte kalınız. Unutmayınki bu çekilişlerin ve bedava steam oyunlarının belirli bir geçerlilik süresi vardır ve bu geçerlilik süresi içerisinde almanız gerekmektedir. Bu yüzden sitemizdeki yayınları yakından takip ediniz. Yakından takip etmek için en iyi yollardan birisi Kreatorn.com'un Twitter adresini takip etmenizdir.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.