Aviation Hurricane Storm - Bedava Steam Oyunu

Bedava Steam Oyunu
Aviation Hurricane Storm, topraklarımızın bölünmez bütünlüğüne tecavüz eden saldırganların karşısına dimdik çıkan bir pilot olucaksınız! Düşmanlar size kibar olmaz, unutmayın! Bu savaşta tek başına değilsin, "Hurricane" isimli emektar uçağınız bu egemenlik mücadelesinde en yakın dostunuz ve müttefiğiniz. Bir yandan baraj ateşi oluştururken aynı zamanda düşmanların hava üslerini yok etmelisiniz. Bu savaşta müttefiklerinizin sizler için sağladığı silahları kullanabilirsiniz. Bol şans!

Bedava steam oyunları serimizin bu yayınında Aviation Hurricane Storm'i veriyoruz. Oyunumuzdan kart düşürebilir ve başarım kazanabilirsiniz. Aşağıdaki butona tıklayarak gerekli şartları yerine getirdiğinizde oyuna sahip olabilirsiniz.


Bedava Steam oyunları serimiz hız kesmeden devam edicek, takipte kalınız. Unutmayınki bu çekilişlerin ve bedava steam oyunlarının belirli bir geçerlilik süresi vardır ve bu geçerlilik süresi içerisinde almanız gerekmektedir. Bu yüzden sitemizdeki yayınları yakından takip ediniz. Yakından takip etmek için en iyi yollardan birisi Kreatorn.com'un Twitter adresini takip etmenizdir.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.