Word Jump 1 ile 15 Level Arası Cevapları

Word Jump 1 ile 15 Level Arasi Cevaplari
Word Jump sizler için telefonunuzla muhteşem kaliteli ve öğretici zaman geçirmenize yarayacak kaliteli bir oyundur. Bu çoğunuzun da birçok kelime oyunundan hakim olduğu türde olan kelime bilmece oyunudur. Dikkat edin bu oyun sizi kendine bağlayabilir! Bulmacaları çözmek, kelimeleri toplamak yegane amaçtır. Dinlendirici ve dinginleştirici bir oynanışı olan bu oyunda arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Kelimeleri bulurken beyin fırtınası yaparak zihninizin aktif bir şekilde çalışmasını da sağlayabilirsiniz.

Word Jump oyununun harika özellikleri tabi ki saymakla bitmez ama kısaca bahsetmek gerekirse eğer en başta oynanış ve kelimeler olarak sizleri aşırı zorlayıcı olmayacak ve bundan dolayı oyun size hem yeni kelimeler öğretip, bulmacalar çözdürüp ve zihin antrenmanı yaptıracağı gibi hem de sizi bu durumu sıkıcı değil daha eğlenceli hale getirmeye alıştıracaktır. Kelimeleri bulmak çok zor değil kısaca oynanıştan bahsetmek gerekirse dikey, yatay, çarpraz ve sağa-sola olmak üzere çeşitli şekilde bulmacalar vardır. Bunları ve yanısıra gizli kelimeleri de bularak levelleri geçebilirsiniz. Sizler için bu yazımızda Word Jump 1 ile 15 Level Arası Cevapları paylaşacağız. Eğer Word Jump Bütün Cevaplarını isterseniz buraya tıklamanız yeterlidir.

Word Jump 1 ile 15 Level Arası Cevapları

Word Jump Cevapları Level 1 : How, Who
Word Jump Cevapları Level 2 : Top, Pot, To, Opt
Word Jump Cevapları Level 3 : Ram, Mar, Am, Arm
Word Jump Cevapları Level 4 : Now, Won, No, On, Own
Word Jump Cevapları Level 5 : Eat, Tea, Ate, At
Word Jump Cevapları Level 6 : Camp, Cap, Map, Am
Word Jump Cevapları Level 7 : Salt, Last, Sat, As, At
Word Jump Cevapları Level 8 : Sign, Sin, Gin, Sing, Is, In
Word Jump Cevapları Level 9 : Tube, But, Be, Bet, Tub
Word Jump Cevapları Level 10 : Near, Earn, Ear, Are, An, Era, Ran
Word Jump Cevapları Level 11 : Ever, Rev, Veer, Eve
Word Jump Cevapları Level 12 : When, New, Hew, He, We, Hen, Hewn
Word Jump Cevapları Level 13 : Many, Yam, May, My, Am, An, Man, Any
Word Jump Cevapları Level 14 : Rate, Eat, Art, Are, Tea, Ate, Era, Rat, At, Tar, Tear, Ear
Word Jump Cevapları Level 15 : Mean, Name, Am, An, Man, Men, Me


Bu yazımızda sizler için Word Jump 1 ile 15 Level Arası Cevapları paylaşılmıştır. Sitemizde birçok yazımızda kelime bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmıştır eğer oynadığınız başka kelime bulmaca oyunu varsa sitemizdeki arama kutucuğundan oyunun ismini yazarak aratıp bulabilirsiniz.Eğer Word Jump Bütün Cevaplarını isterseniz buraya tıklamanız yeterlidir.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.