Bedava Full Zula Hesapları 2019

Türkiye'de son yıllarda dünya ile birlikte oldukça hızlı bir yükselişe geçen oyun sektörünün en fazla rağbet gören türü olan MMOFPS oyunlarında bir Türk oyunu ismi geçiyor, Zula!

Zula oyuncuları genel olarak ortalama 14 ile 24 yaş arası kitleye sahip bir oyundur. Türkiye'de Point Blank, Wolfteam gibi benzeri oynanışlara sahip oyunlara rastlamış olsak bile, ilk defa tamamiyle Türk yapımı bir MMOFPS karşımızda. Zula oyuncularının yada yeni başlayan Zula oyuncularının eğlencesine hesap bulmaya çalıştıklarını biliyoruz ve siz de bu sebepten şu an bu sayfadasınız. Sizler için 6 tane güzide hesabımız var. Bu hesaplara ulaşmak için hesabın resminin altındaki indirme butonuna basarak hesap bilgilerini indirmeniz yeterlidir. Hesaplarımız daima güncellenecektir bu sebepten dolayı eğer erişemediğiniz hesaplar olursa en yazımızın en altında bulunan diğer Bedava Zula Hesapları yazılarımıza bakabilirsiniz.

Bedava Zula Hesapları 2019

Bedava Zula Hesabı Almak İçin Yapmanız Gerekenler

  • Bu yazıyı Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızın en az birinde paylaşın.
  • Yorum alanına eksiksiz bir şekilde dolum yapınız. Size geri dönüşü ve hesap paylaşımını mail adresiniz üzerinden gönderilecektir.
  • Mesaj kısmına ise paylaşmış olduğunuz hesabınızın adresini ekleyiniz.
Üstteki şartları yerine getirdikten sonra profilinizi yorum olarak buraya yapıştırın ve sizlere hesabınızı kısa süre içerisinde ulaştıralım, iyi oyunlar.

YENİ HESAPLARI ŞİFRELERİNİ İNDİRMEK İÇİN İNDİRİN

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.