İnci "Razorflower" Küçükvardar Kimdir ?

İnci "Razorflower" Küçükvardar Kimdir
Twitch dünyasından tanıdığımız İnci KÜÇÜKVARDAR'ı yakından tanımaya ne dersiniz ? Net bir biyografi gibi olmayacağından emin olabilirsiniz çünkü bu sorular mail yolu ile kendisine ulaştırılmıştır ve sayın İnci "Razorflower" KÜÇÜKVARDAR bizi kırmayıp yanıtladığı için çok teşekkürler.


Adınız-Soyadınız, Nerelisiniz ve Doğum Tarihiniz:

İnci Küçükvardar, Kudüs/İsrail doğumluyum. Hayır, Yahudi değilim  :D Ailem iş için oradaydı ve orada doğmuşum sadece. 1 yıl sonra da savaş vs. sebebiyle de Türkiye'ye geri döndük. Biraz Arnavutluk biraz da Selaniklilik var.(24/03/2000)

Eğitim durumunuz nedir ? Detaylıca anlatabilir misiniz ?

Yeditepe Üniveristesi'nde 1 yıl hazırlık ve 1 yıl da İngilizce Öğretmenliği okudum. Bölümü ve dersleri çok beğenmediğim ve kişiliğime uygun bulmadığım için bıraktım. Liseden sayısal çıkışlıyım ama bazı kişisel sorunlar yaşadığım için dil sınavına girdim. Şimdi de resim bölümü için özel yetenek sınavına hazırlanıyorum. 

Yayıncılık dışında bir mesleğiniz var mı ?

Henüz başka bir mesleğim yok ama arıyorum.

Yayıncılığa ne zaman ve nasıl başladınız kısacık anlatır mısınız ?

2018 Kasım'ın sonunda başladım. Daha önceden bana yayın yapmamı söyleyen bir arkadaşım vardı ama pek sıcak bakmamıştım. Daha doğrusu uğraşmak istememiştim. Bir ara çok fazla boş zamanım oldu ve saçma şeylere kafayı takmaya başladım ve fark ettim ki bana bir uğraş lazımdı. Böylelikle yayın açmaya başladım.

Bu sektörde kendinize bir hedef koydunuz mu ? Var ise hedefiniz nedir ?

Herkesin istediği gibi iyi bir yerlere gelmek ve insanlar üzerinde iyi bir etki bırakmak.

İlk oynadığınız oyun nedir ve oyunlarla ilişkiniz nasıl başladı ?

İlk oynadığım oyun Shadowgun Deadzone'du. Babam oynuyordu ben de onun hesabından oynamaya başladım. Daha sonra kendime hesap açtım. Böylelikle oyun hayatına başlamış oldum. 

En sevdiğiniz oyun/oyunlar nedir ?

En sevdiğim oyunlar Tom Clancy's Rainbow Six Siege ve Apex Legends.

Twitch’te en çok kimi/kimleri izlemekten keyif alıyorsunuz ?

Twitch'te çok fazla yayın izlemiyorum genelde sadece 1-2 dakika insanlar ne yapıyor diye bakıp geçiyorum. O yüzden bir isim veremeyeceğim. 


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.