Kerem "Zegabon" Savaş Kimdir ?

Zegabon Savaş Kimdir
Twitch ve Youtube dünyasından tanıdığımız Zegabon kanalı yani Deniz Kerem SAVAŞ'ı yakından tanımaya ne dersiniz ? Net bir biyografi gibi olmayacağından emin olabilirsiniz çünkü bu sorular mail yolu ile kendisine ulaştırılmıştır ve sayın Deniz Kerem SAVAŞ bizi kırmayıp yanıtladığı için çok teşekkürler.

Adınız-Soyadınız, Nerelisiniz ve Doğum Tarihiniz:

Deniz Kerem Savaş, 27 Haziran 1998 İstanbul doğumluyum ama 12 yıldır Antalya'da yaşıyorum


Eğitim durumunuz nedir ? Detaylıca anlatabilir misiniz ?

Antalya Bilim Üniversitesi, 3. sınıf İşletme öğrencisiyim. Herkesin klasik düşüncesi olan "ağbi en kötü işletme okuruz ya" dan ziyade, gerçekten istediğim için seçtim bu bölümü.


Yayıncılık dışında bir mesleğiniz var mı ?

Bi de YouTube kanalım var :P Onun dışında kendi aile işletmemizde 2 yıllık bir tecrübem ve MANGO'da 6 aylık bir satış danışmanlığı/kasiyerlik tecrübem var.


Yayıncılığa ne zaman ve nasıl başladınız kısacık anlatır mısınız ?

YouTube'a 2017 Ocak'ta, yayıncılığa ise 2017 Eylül'de başladım. Videolarımı hazırlarken zaten oyun oynadığım ve oynadıklarımı anlattığım için ekstradan da yayın açayım dedim LOL. Genel olarak da para kazanmak için başladım yalan yok


Bu sektörde kendinize bir hedef koydunuz mu ? Var ise hedefiniz nedir ?

Gittiği yere kadar :D Şaka bir yana her seferinde bir tık yukarı çıkmaya çalışıyorum, başarımın sırrı da bu olsa gerek, gerçekçi olmayan hedeflere gerek yok :P


İlk oynadığınız oyun nedir ve oyunlarla ilişkiniz nasıl başladı ?

5-6 yaşındayken internet üzerinden oynanan oyunlarla başladım, bilgisayar oyunu olarak hiç hatırlamıyorum ama çarpışmalı bir araba oyunuydu.


En sevdiğiniz oyun/oyunlar nedir ?

İçeriğimin %90'ını oluşturuğu için League of Legends :D Onun haricinde kalan zamanımda PUBG, Town of Salem ve GTA V oynuyorum.


Twitch’te en çok kimi/kimleri izlemekten keyif alıyorsunuz ?

Mithrain candır, ama genel olarak tüm yayıncı arkadaşlarımı izlemeyi seviyorum


2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.