Header Ads

Youtube Telifsiz Müzik ve Ses Efektleri

Youtube'da oyun videolarını daha zevkli hale getirmek için ses efektleri ve telifsiz müzikleri ekleyenler son zamanlarda arttı. Tabi oyun videoları sadece bir örnekti onun dışında kanallar içinde bulunmaz nimetler arasındadır telifsiz ses efektleri ve müzikler.
Youtube telifsiz ses efekti ve muzikleri1
Youtube telifsiz ses efektleri ve telifsiz müzikleri bizlere kendi bünyelerinde sunuyor fakat bildiğiniz gibi bu imkanlar oldukça kısıtlıdır. O yüzden hazır Youtube kanalları bizim işimizi görüyorlar.

Youtube'un Telifsiz Efekt ve Müzik Bölümü

Youtube müzik kitaplığında türlerine ve enstrümanlarına göre çeşit çeşit müzik bulunmakta fakat bunlar o kadar çok videoda kullanıldıki artık yaptığınız bir videoda bunları koyunca insanların kulağına aşina geldiği için videonuzu sıkıcı hale getirebilme risk'i var. Youtube Müzik Kitaplığına Gitmek İçin Tıkla
youtube music

Youtube bizlere kısıtlıda olsa ses efektleride veriyor ama dediğim gibi çok kısıtlı ve birçoğu kalitesiz ses efektleridir. Örneğin hayvanların ses efektleri çok kalitesiz ve boğuk bir ses çıkarıyor. Youtube Müzik Kitaplığına Gitmek İçin Tıkla
youtube hayvan sesleri


Youtube Telifsiz Ses Efekti Bulma

GameSoundFX Kanalında her çeşitte ses efektini bulabilirsiniz. Daha doğrusu ben ne arasam tam olarak aradığımın karşılığını burada bulduğum için bunu söylüyorda olabilirim.

Örnek:

Really Nigga Telifsiz Ses Efekti

Just Do It Telifsiz Ses Efekti


Best Sound Effects TV Kanalı

Örnek:

Keçi Çığlığı Telifsiz Ses Efekti


Bomba Patlama Telifsiz Ses Efekti

All Sounds Kanalı

Telifsiz Kurt Uluma Ses Efektleri


Youtube Telifsiz Müzik Bulma

Dünyanın en sağlam telifsiz müziklerini yayınlayan NoCopyrightSounds kanalıdır. Yayıncılar içinde çokca tercih edilen bir kanaldır. Popülerliğini videoların izlenme sayısından ve kanalın 13 Milyon'dan fazla abonesinden kolaylıkla anlıyoruz.

Örnek:

Alan Walker - Fade - Telifsiz Müzik


Alan Walker - Spectre - Telifsiz Müzik


Benim kaynak olarak edindiğim ve sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm liste bu şekildedir. Umarım işinize yaramıştır.

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.