Header Ads

Steam İndirim Tarihleri


Yılın belirli bölümlerinde Steam üzerinde büyük indirimler olur fakat büyük Steam indirimleri ne zaman oluyor ? Steam indirimleri yaz, kış, bahar indirimleri, cadılar bayramı, black Friday gibi indirimler büyük indirimlerdir.

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman ?

Steam yaz indirimleri genel olarak Haziran ayının başları ile Temmuz ayının ortaları arasında bi tarihte gerçekleşiyor ve 10 ile 15 gün arası sürüyor. Bu tarihler net değil çünkü her sene verilen aylar içerisinde farklı günlerde gerçekleşiyor. Fakat genellikle Haziran bitmeden yaz indirimleri gerçekleşmiş oluyor. Eğer iyi fırsat kollarsanız çok ucuz fiyatları sağlam oyunlar alabilirsiniz.

Steam Kış İndirimleri Ne Zaman ?

Steam kış indirimleri yılbaşı indirimleri ile birlikte yapılıyor ve genellikle Yılbaşına 10 - 15 gün kala başlıyor ve Ocak ayının 3 - 4’ü gibi bitiyor. Bunda da yaz indirimlerindeki gibi büyük çapta bi indirim olucağı için yeni çıkmış oyunlarda dahi güzel indirimler bekleyebilirsiniz.

Steam Özel Gün İndirimleri Ne Zaman ?

Özel günden kastım cadılar bayramı indirimleridir. Steam cadılar bayramı indirimleri Ekim ayında başlar 28 – 29 Ekim gibi başlar ve 10 - 15 gün sürer. Cadılar bayramı indiriminde güzel indirimler yakalayabilirsiniz fakat çoğunluk korku oyunu ve atmosferik yapıya sahip oyunlarda indirimler oluyor. Bu tarz oyunları sevenler için cadılar bayramı indirimleri çok bereketli geçecektir.

Bu büyük indirimlerin dışında Steamde haftalık/günlük/aylık indirimlerde oluyor fakat bunları açıklamaya gerek yok çünkü bunlar her zaman olacak şeyler değil genelde günlük indirimler çok oluyor aylık ve haftalık indirimlerin tarihleri random bir şekilde ayarlanıyor.

Eğer büyük indirimleri günü gününe takip etmek istiyorsanız bu site en yakın indirime kaç gün kaldığını gösteriyor işinize yarayabilir: https://www.whenisthenextsteamsale.com
Bu site de anlık olarak indirimde olan oyunları, oyun paketlerini,dlc ve dlc paketlerini bulabilirsiniz: https://steamdb.info/sales 

Umarım işinize yaramıştır.

1 yorum:

  1. Bazı indirimler hiç belli olmuyor, hiç beklenmedik anda efsane indirimler gelebiliyor. İlgilendiğim tüm oyunları istek listeme ekliyorum, ilk indirimde direk mail geliyor. Valve hiç olmadık bir zamanda bundle kampanyası yaptı, tüm valve oyunlarını 15 TL'ye satın aldım. İstek listesine eklemekte fayda var.:)

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.