Anasayfa İnternetten Oyun Oynayarak Para Kazan

İnternetten Oyun Oynayarak Para Kazan
Oyun oynayarak para kazandıran oyunlar popüler olmaya başladı. Oyun meraklılıları hem oyun oynayıp hem de para kazanma sistemini sevdiği için bu tarz oyunların sayısı artıyor.


Ütopya.OnlineOyunun mantığı ise şöyle: süt satarak gerçek para kazanıyorsunuz. İneklerimizden aldığımız sütleri oyun içinde ütopya parasına çeviriyoruz ve bu ütopya paralarını da gerçek para olarak alabiliyoruz. Bunun yanında bu inekleri de oyun parası olan ütopya ile alıyoruz. Ütopya online oyununda 2 saatte bir bonus ütopya kazanma var ve bu bonus her 2 saatte bir geliyor.her 2 saatte bir 5-40 arası bonus kazanıyoruz. Bu bonusları toplayarak yeni inekler almak oyunun amacıdır. Oyundaki her ineğin farklı saatlik üretimleri var ve en başta 100 ütopya ile oyun başlıyor bu ütopyayla en düşük inekten 1 adet alabiliyoruz şanslıysak 2 saatte bir bonusa katılarak gün içinde 2-3 inek daha alma şansımız var. Oyuna yatırım yaparak daha hızlı kazanabilirsiniz. Para çekebilmek için hiçbir gerekse istemiyor. Ne referans ne de depo sistemi var. Paranızı çekmek için başka bir oyuncuya referans vermek gerekmiyor. Para çekme limiti 5 TL ‘dir. Para çekme ve yatırma işlerimleri havale/EFT ile yapılıyor .

Oyunun destek maili: destek@utopya.online

Getirdiğin her referans 10 puandır. 1 Hafta sonunda en çok puanı alan kişilere ödül veriliyor. İster inek al,ister çek.

Utopya.Online için TIKLA (Tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyip sağ üst'ten REKLAMI GEÇ'e tıklayınız)
ZombiPioBu Oyunumuzda karakterler satın alarak saatlik belli miktarda zombi öldürüyoruz.Ve öldürülen bu zombi leşlerini satarak Pio kazanıyoruz.

Bu piolar ile daha fazla leş öldüren karakterler alabilirsiniz ya da sitenin üzerindeki dönüştürücüden Pio'nuzu gerçek para'ya dönüştürebilirsiniz :)


ZombiPio için TIKLA  (Tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyip sağ üst'ten REKLAMI GEÇ'e tıklayınız)Kira Zengini
Kira Zengini Nasıl Oynanır ?

İlk yapmanız gereken şey elbette oyuna üye olmaktır. Üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra size 100 para bonus verilir. Bu para ile 2 adet Cafe alabilirsiniz. Bu kafelerden elde ettiğiniz altınları paraya çevirebilirsiniz. Elde ettiğiniz paralar ile yeni bir bina alabilir veya minimum çekim miktarını tamamladıktan sonra nakit olarak çekebilirsiniz.

Kira zengini oyununda ne kadar kazanırım diye soruyorsanız üretim fiyatları aşağıda listelenmiştir. Yatırımınızı, hesabınızı durumunuza göre yaparak kazancınızı belirleyebilirsiniz.

Para ve Altın Nedir? Arasındaki fark nedir?

DolarPara gayrimenkul alırken kullanılan ödemedir. Bu sanal paradır elbette simgesini oyunda yeşil tonlarla görebilirsiniz. Bu oyun içerisinde çok önemlidir. Ne kadar çok paranız olursa o kadar hızlı büyürsünüz. Bu parayı 3 şekilde kazanabilirsiniz. 1.si ikramiye adı altındaki bonusu alarak, 2.si altınları dönüştürerek, 3.sü ise gerçek para ile yatırım yaparak.

Altın

Altın satın almış olduğunuz gayrimenkullerden kazanılır. Bu kazanmış olduğunuzu altınları oyun parasına çevirerek gayrimenkullerinizi arttırabilirsiniz. Kira zengini oyunu içerisinde sol tarafta görmüş olduğunu ikona sahiptir.

Kira Zengini Değişim Kuru ve Altını Paraya Çevirme

Kazanmış olduğunuz altınları elbette oyun parasına çevirerek yeni gayrimenkuller alabilir veya gerçek paraya çevirebilirsiniz. Burada sistemin belirlemiş olduğu bir kur vardır. Bu kur şu şekilde paylaşılmıştır.

”Değişim Kuru 10 Altın = 10 Para.

Minumum 10 Altın ile Değiş-Tokuş yapılmaktadır.

Değişim Kuru Etkinlikler Hariç İlk 6 Ay boyunca Sabit Kalacaktır. Bu 6 ayın Sonunda Değişeceği Anlamına Gelmemektedir.”

Kiraz Zengini Para Yatırma ve Çekme Yöntemleri

Oyun içerisinde yatırım yapmak istediğiniz zaman aktif olarak 2 yöntem kullanılmaktadır.

Son Teklif
Papara
Banka Havalesi/EFT

( Altın Kuru 1000 Altın = 1 TL )

Örnek; 1000 Altın 1 TL ve minimum 10 TL Çekmek İcin 10.000 Altın + 2.000 Altın (İşlem Ücretidir)= 12.000 Altınımızın olması gerekiyor.


Kira Zengini Güvenilir mi?


Oyunun  çok fazla geçmişi yok fakat limited şirketi bünyesinde olması Kira Zengini güvenilir mi sorusuna olumlu yaklaşmamıza neden oluyor. Ticari sicil kaydı olan bir şirket tarafından oyunun yönetilmesi internetten para kazanmak isteyenler için başarılı bir alternatif.

Kira Zengini için TIKLA  (Tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyip sağ üst'ten REKLAMI GEÇ'e tıklayınız)Anahtar Kelimeler: internetten oyun oynayarak para kazanma, internetten para kazanmak, oyun oyna kazan, oyun oynayarak para kazanma, para kazanma, ütopya.online taktik, Zombipio, zombipio ile para kazan, KiraZengini
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder