Elif "PeriHanım" MİKDAN Kimdir?

PeriHanım-Twitch
Ek1: Elif "PeriHanım" MİKDAN


Twitch dünyasından tanıdığımız PeriHanım kanalını yakından tanımaya ne dersiniz? Net bir biyografi gibi olmayacağından emin olabilirsiniz çünkü bu sorular mail yolu ile kendisine ulaştırılmıştır ve sayın Elif "PeriHanım" MİKDAN bizi kırmayıp yanıtladığı için çok teşekkürler.Adınız-Soyadınız, Nerelisiniz ve Doğum Tarihiniz:

Adım Elif Mikdan Sivaslıyım. 24.03.1997 ise doğum tarihim. Çevrem hiç bir zaman beni Elif Mikdan olarak görmedi, değerlendirmedi ben onların hep Perisi oldum bu yüzden de herkes Peri der bu arada.


Eğitim durumunuz nedir ? Detaylıca anlatabilir misiniz ?

Anadolu kız meslek lisesi Çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü okuyarak lise bitirdim. Üniversiteye aile içi karmaşamızdan dolayı çokta gitme şansım olmadı. Meslek lisesine gittiğim için mutluyum en azından tutulabilir bir meslek için bilgi ve kurum açma belgesine sahibim.


Yayıncılık dışında bir mesleğiniz var mı ?

Yayıncılık dışında çok fazla meslekle de uğraştığımı söyleyebilirim hayat şartlarıdır ki hep çalışmak zorunda kaldım genellikle satış danışmanlığı, güzellik uzmanlığı,  animatörlük, anasınıfı yardımcı öğretmenliği ve çoğu zamanda garsonluk yaptım. Malum hayat çokta kolay değil. 


Yayıncılığa ne zaman ve nasıl başladınız kısacık anlatır mısınız ?

Yayıncılık hep imrenerek baktığım bir işti açıkcası lakin maddi durumum yayın yapabileceğim bir bilgisayarı çokta sağlamadı. Bir süre sonra bir laptop alabildim oyunlar oynadım bir süre sonra Tuğkan Gönültaş abinin Fivem sunucusunda oynarken arkadaşlarımın gazlamasıyla hadi dedim biraz denedim olmadı çünkü mod ekibim beni desteklemektense uyuyacağız kapat artık yayını zaten izlenmiyorsun sal gitsin diyerek aldığım gazı hoop söndürdü. Uzun bir aradan sonra arkadaş grubum değişti ve bir kez daha yayın yapacak cesareti buldum sistemimin çok kötü olması artık benim lakabım gibi bir şey olmuştu ama devam ettim yılmadım ve partner oldum. 


İlk oynadığınız oyun nedir ve oyunlarla ilişkiniz nasıl başladı ?

İlk oynadığım oyun The Sims ya da Doom 2 hell on earth olsa gerek amcamın tüplü monitöründe Doomdaki canavarlardan çok korkardım genelde 3-5 dakikada korkar kuzenim ya da amcam oynarken korkarak izlerdim. Ha ama pc oyunları dışı sorarsanız tabi ki de atariden Street Fighter 2.


En sevdiğiniz oyun/oyunlar nedir ?

En sevdiğim oyuna gelirsek net benim oyunum bu diyemem ama 24 saat Sims oynasam sıkılmam herhalde ya da Age of serileri, oof çok güzel oyunlar var seçemiyorum.


Twitch’te en çok kimi/kimleri izlemekten keyif alıyorsunuz ?

Twitche en çok izlemeyi sevdiğim Elraenn, Kendine Müzisyen, Pqueen üçlüsü diyebilirim.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.