Header Ads

0-7 Yaş Arası Tablet Oyunları

Bizim peşimizden yetişen nesil tabiki öyle oyuncaklar ile oynayan bir nesil olmadığı için tablet yada telefon oyunları ile kendilerini oyalıyorlar. Tabi her oyun çocuklar için uygun olmadığı için tablet ve telefonlarda çocuk oyunları olması gerekiyor. Eğlenceli olmasının yanı sıra eğitici ve öğretici olması en önemli özelliklerindendir. Çevremde bu tarz çok çocuk olduğu için aklıma takıldı bende onların oynadıkları oyunları derledim. Normalde sitemde bu tarz yaş grubu için içerik üretmezdim ama eş dost sağolsun ihtiyaç var belli ki :)

Çocuklar İçin Öğretici 15 Oyun - Funny Food 2
Cocuklar icin tablet oyunu
Çocuğunuzun başarılı gelişimi için aklınıza gelebilecek her türlü eğitici ve öğretici oyunu içerisinde bulundurman bir uygulamadır. Çeşitli bulmaca türleri ve farklı şekillerde eğlenceli oyunları ile çocuğunuz için ideal bir oyun olabilir.

Doktor Çocuklar
Cocuklar icin telefon oyun
Doktor Çocuklar oyununda, Doktor olabilir ve hastahane'ye gelen çocukların çeşit çeşit hastalıklarını tedavi edebilirsiniz. Göz kontrolü, diş tedavisi, kırık tedavisi, ilk yardım gibi çeşitleri vardır. Gayet eğitici bir oyundur.

Çocuklar İçin Hayvan Bulmaca
Cocuklar icin bulmaca oyun
Hem hayvanları öğrenicekler hemde oyun içersinideki rahatlatıcı müzikler ve arkaplan resimleri ile güzel zaman geçirebilecekler güzel bir bilmece oyunudur. Hayvan çeşitleri çok fazladır ve oldukça eğitici, öğretici bir oyundur.

Çocuklar İçin Yarış Oyunu - Beepz
Cocuklar icin araba oyun
Oynanış açısından oldukça basit olduğu için çocuklar çok zorlanmadan eğlenceli vakit geçirebilirler. Araba ile yollarda bulunan altınları toplayarak yeni hayvanlı arabaları satın alabilir ve çeşit çeşit araba ile oyunun keyfini daha çok çıkarabilir.

Okul Öncesi Eğitici Oyun Seti
Cocuklar icin yapboz oyun
2 ve 6 Yaş arası çocuklar için ideal eğitici bir oyundur. İçerisinde çok fazla çeşitte oyun bulundurmakta. Hafıza oyunları, yapboz oyunları, şekil bulmaca oyunları, boyama ve daha nicesi. Sıkılmayacaklarına eminim.

Çevremdeki çocukların oynadığı dikkatimi çeken oyunlar bunlardır. Bir sonraki yayında Çocuklar İçin Bulmacalı Öğretici Android Oyunları derlemeyi düşünüyorum.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.